בערוץ
 
 
 
 
טעינה...
 
 
 
 
ספורט 5 
לילה של נוקאאוטים מהירים בסן אנטוניו 
 
ספורט 5 |
 
בועז קורפל

צפו: האריס, הארדי והוקר להטו. ניצחון 8 ברצף לאדוארדס

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בווידאו: הניצחון של האריס

זירת האוקטגון חגגה הלילה (בין שבת לראשון) את האירוע הרביעי של ESPN מאז שנחתם החוזה לשידורים ברשת האמריקאית הפופולרית מתחילת השנה. הקרב המרכזי בסן אנטוניו הפגיש שני לוחמים במשקל בינוני-קל (77 ק"ג) ולשניהם אותה מטרה בדיוק: לעצור את היריב ולהתקרב לקרב על התואר העולמי.

אדוארדס האנגלי ניצח בחודש מרץ השנה את גונאר נלסון והגיע לקרב עם 17 ניצחונות ו-3 הפסדים בלבד, אך חשוב מכך, עם רצף מרשים של 7 ניצחונות וביניהם על קאובוי סרוני, פיטר סובוטה ובריאן ברברינה.
מולו ניצב אלוף העולם לשעבר במשקל קל, רפאל דוס אנג'וס, שמנסה לחזור בכל כוחו לצמרת העולמית במשקל כבד יותר מבעבר והוא התייצב לקרב עם של 29 ניצחונות ו-11 הפסדים, כשהוא מצליח לנצח את קווין לי בקרב האחרון ולעצור שורה של הפסדים.

הקרב נפתח עם מהלך מהיר של אדוארדס שהצליח להוריד לקרקע את דוס אנג'וס בתוך 40 שניות, וגם להישאר בתנוחת שליטה מעליו למשך דקות ארוכות אך ללא הצלחה בגרימת נזק. דוס אנג'וס הצליח לחזור ולעמוד על רגליו בדקה האחרונה של הסיבוב ולסחוט את השעון עד תום. הסיבוב השני נפתח בקצב הרבה יותר גבוה של הברזילאי שנטל את היוזמה, אבל אדוארדס לא התרגש כלל והצליח במכת מרפק לפצוע את הברזילאי בחלוף שתי דקות וחצי. התגובה של דוס אנג'וס הובילה להטלה לקרקע של אדוארדס בניסיון של הברזילאי לגרום לנזק על הקרקע אחרי שהבעיטות שלו האטו את אדוארדס, אבל האנגלי הקשוח ידע לנער את הברזילאי מעליו ולסיים את הסיבוב בצורה מאוזנת, אחרי מכת מרפק חדה שפצעה בצורה עמוקה את דוס אנג'וס בגבה הימנית.

הסיבוב השלישי נפתח בניסיון הטלה נוסף של דוס אנג'וס, אך האנגלי נראה מוכן להצליח לסכל את הניסיון ומיד לאחר מכן יצא למסע נקמה בברזילאי עם סדרה של מכות מדויקות, ובחלוף שתי דקות וחצי מפתיחת הסיבוב, שוב הגיעה מכת מרפק חדה לאותה פציעה שהחלה לדמם ואולי להסב נזק חמור יותר לדוס אנג'וס.
הסיבוב השלישי הסתיים עם יתרון לאדוארדס, שלכאורה הוביל בשלושת הסיבובים אך עלה לסיבוב הרביעי בידיעה שהברזילאי עלול להיות נואש ומסוכן.

דוס אנג'וס אכן עלה לסיבוב הרביעי כשהוא נחוש להכתיב את הקצב ולשלוט בקרב. הוא אכן פגע באדוארדס שאיפשר ליריב שלו להרגיש שאכן הוא זה שמוביל, אבל אדוארדס חיכה להזדמנות שלו והיה מוכן להקריב ולספוג כמה מכות חזקות. בדקה האחרונה ניסה דוס אנג'וס להפתיע עם מהלך של בירכייה מעופפת, אבל הבריטי הגיב נפלא וניצל זאת למהלך של הטלה והמשך השליטה שלו הייתה בלתי מעורערת.

הסיבוב החמישי והאחרון מצא את אדוארדס במצב פיזי מצוין, כשהפינה שלו קוראת לו לחסל את דוס אנג'וס ואילו בפינה של הברזילאי ניכר הלחץ מתוקף הידיעה כי דוס אנג'וס בנחיתות בסיבובים. הסיבוב האחרון והמכריע עמד בסימן יתרון של דוס אנג'וס, אבל היתרון היה רק למראית עין ואדוארדס פשוט משך את הזמן עד לסיום ולהחלטת השופטים. בתום חמישה סיבובים מלאים פסקו שופטי הצד כי ליאון אדוארדס ניצח בנקודות והאנגלי רשם את הניצחון השמיני שלו ברציפות וקרא תיגר מול הקהל לחורחה מסווידל.

בקרב שלפני הקרב המרכזי התמודדו שני לוחמים במשקל כבד: אלכסי אוליניק ו-וואלט האריס, שלא הפסיד מאז 2017 ומאזנו הכולל מראה על 7:12. בצד השני של הכלוב ניצב לוחם מנוסה שנמצא בזירת הקרבות כבר 13 שנים ובמאזנו יש 57 ניצחונות ו-12 הפסדים, והוא נוצח בקרב האחרון על ידי אליסטר אוברים.

הקרב נפתח בהסתערות של האריס וניסיון לפגוע באוליניק במכת ברך, ובהמשך מכת אגרוף מדויקת בשמאל שחיסלה אותו והקרב תם תוך 12 שניות. האריס שהסתבך בבדיקת חומרים אסורים בקרב מול ארלובסקי, חזר היטב לזירה, רשם ניצחון רביעי וסימן את עצמו כלוחם שמתקדם במהירות לצמרת. האריס ביקש בזירה להופיע באירוע שיהיה באבו דאבי, ולאור מצבו הגופני לא צריכה להיות בעיה למארגני האירוע לשבץ אותו אלא שצריך למצוא לו יריב ראוי.

בקרב הראשון של הערב נפגשו שני לוחמים במשקל כבד, כשאחד מהם אלוף עולם לשעבר בדמותו של אנדריי ארלובסקי שפגש את אלוף העולם לשעבר בן רות'וול שזכה בתואר בזירה אחרת. ארלובסקי המנוסה לא ניצח מאז מרץ 2018 והפסיד בשלושה מארבעת הקרבות האחרונים שלו. מולו ניצב רות'וול שנוצח על ידי ארלובסקי לפני 11 שנים והוא מבקש לנקום את ההפסד הזה ולעצור את רצף ההפסדים שלו כשבמאזנו 36 ניצחונות ו-11 הפסדים.

הקרב נפתח כשרות'וול הפעיל לחץ על ארלובסקי וצעד לעבר יריבו ללא הרף, כשארלובסקי ניסה לפגוע ביריבו בהתקפות קצרות ולסגת לאחור. ההתקפות של ארלובסקי היו חדות ומדויקות והוא זכה בסיבוב הראשון. בסיבוב השני פתח רות'וול בהסתערות, אך ארלובסקי בלם את היריב ופגע בו שוב ושובבמכות לראש ולגוף, מה שהוביל לניסיון של רות'וול לדחוק את ארלובסקי לגדר וניסיון לכתוש ולהתיש אותו שם.

חרף כל זאת, ארלובסקי הצליח לסחוט את הניצחון גם בסיבוב הזה והשניים עלו לסיבוב שלישי ומכריע.
בפינה של רות'וול ניסו לדרבן אותו להשיג ניצחון בכל מחיר ולא לחפש רק אגרוף אחד שיגמור את הקרב, אבל תמונת הסיבוב השלישי הייתה זהה לשניים הקודמים ובסופו של הקרב שהיה עקוב מדם במיוחד של רות'וול, נרשם ניצחון לארלובסקי בהחלטת שופטים.

בקרב השני בערב חזינו במאבק בין שני לוחמים במשקל קל מברזיל וארה"ב. פרנסיסקו טרינלדו הברזילאי הוותיק בן ה-40 הגיע עם 23 ניצחונות ושישה הפסדים, כשהוא לא הצליח לחבר שני ניצחונות ברציפות מאז 2016. מולו ניצב אלכסנדר הרננדז האמריקאי, שזכה בבונוס כספי נאה בקרב הקודם שלו מול קאובוי סרוני, אבל לצערו הוא הפסיד בקרב והסתפק בבונוס הכספי. הרננדז מציג מאזן צנוע יותר של 10 ניצחונות ו-2 הפסדים, אבל האמריקאי הצעיר בן ה-26 הדליק את האולם וניסה לרתום את הקהל לצידו.

הקרב החל בצורה מאוד דינאמית משני הצדדים, אבל הפגיעות היו מועטות והסיבוב היה מאוזן לחלוטין.
בסיבוב השני החל היחס לנטות לכיוונו של טרינלדו שהשתלט על מרכז הזירה, פגע היטב בהרננדז וגם סיכל ניסיון הטלה של האמריקאי. בסיבוב השלישי והאחרון נמשכה תמונת הקרב שנראתה בשני הסיבובים הראשונים ושני הלוחמים הגיעו לצלצול האחרון ולהחלטת שופטים. שפסקו ניצחון ללוחם המקומי אלכסנדר הרננדז.

בקרב השלישי נפגשו במרכז הכלוב שני לוחמים נוספים במשקל קל משני קצוות העולם. דן הוקר מניו זילנד עם מאזן של 18 ניצחונות ו-8 הפסדים, עשה את כל הדרך לסן אנטוניו, לפגוש את הגיבור המקומי ג'יימס ויק שניצח ב-13 קרבות והפסיד בשלושה בלבד, אבל שני הקרבות האחרונים הסתיימו בהפסדים.
הוקר שהפסיד בקרב האחרון לאדסון ברבוסה בדצמבר, הגיע כפייבוריט לקרב השני בקריירה שלו בטקסס אחרי שהפסיד את הקרב הקודם במדינה הזאת ליאיר רודריגז.

הוקר שלף ראשון בקרב האקדחים ופגע בוויק פגיעות מדויקות אולם האמריקאי לא התרגש ויצא להתקפות נגד שאיזנו את המהלך, אך בחלוף דקה וחצי נוספות היה זה הוקר שפגע בצורה מדויקת באגרוף שמאלי בלסת של ויק שהתמוטט לקרשים ונוצח בנוק אאוט בתוך 2 דקות ו-23 שניות.

הקרב הרביעי החזיר לזירה לוחמים במשקל כבד. היה זה מפגש מסקרן בין חואן אדמס שהגיע עם מאזן צנוע של 5 ניצחונות והפסד אחד ומולו התייצב גרג הארדי, שחקן הפוטבול לשעבר שעשה הסבה לאמנויות לחימה שמאזנו 4 ניצחונות והפסד אחד. הקרב המעניין החל בניסיון של אדמס להטיל את הארדי לקרקע אבל שחקן הפוטבול לשעבר הכין את שיעורי הבית בהגנה מפני הטלות והוא אכן התגונן היטב ומצא את עצמו בעמדת שליטה על הקרקע על אדמס. הוא החל להוריד גשם של אגרופים לעבר הראש של אדמס שלא עשה כלום פרט ללפיתה של הרגל של הארדי.

שופט הזירה קרא לאדמס להתגונן ולהתקיף את הארדי בחזרה אך אדמס נותר תקוע באותה עמדה וספג למעלה מ-30 אגרופים חזקים ברציפות ללא תשובה וזה גרם לשופט הזירה לעצור את הקרב אחרי 45 שניות ולהעניק את הניצחון בנוק אאוט טכני לגרג הארדי.

צפו בניצחון של הארדי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by